Mūsų tikslas – suteikti nepakartojamą patirtį, kuri pranoks Jūsų lūkesčius ir sukurs neišdildomus prisiminimus.

 

Nuo 1999 m. kelionių agentūra „Fridmis” padeda klientams lengvai ir patogiai pasiruošti svajonių atostogoms. Mūsų profesionalių kelionių planuotojų komanda stengiasi skirti išskirtinį dėmesį ir rūpestį kiekvienam klientui, užtikrindama, kad jų atostogos vyktų sklandžiai nuo pradžios iki pabaigos – be jokio streso.

KODĖL MES

Patirtis

Esame sukaupę milžinišką žinių bagažą, kurį nuolat pildome. Per daugiau nei 20 metų aplankėme virš 90 skirtingų krypčių, skirtų poilsiui ir pažintinėms kelionėms. Jų metu pamatėme per 7000 viešbučių. Mums žinomi ir pažįstami tiek populiariausi viešbučiai, tiek nišiniai, todėl parenkame tai, kas tinka būtent Jums.

Klientas

Kiekvienas parašęs, paskambinęs ar apsilankęs mūsų kelionių namuose yra laukiamas ir pasitinkamas, kaip išskirtinis svečias. Kiekvieną kartą įsigiliname į keliautojo norus, poreikius bei galimybes, kad išpildytume lūkesčius ir užtikrintume teigiamą kliento patirtį.

Dėmesys

Girdime ir numatome Jūsų poreikius ir norus. Išgirstame ir įgyvendiname net tai, ko nepasakote garsiai. Kruopščiai ir detaliai apgalvojame kiekvieną keliones metu nuvažiuotą kilometrą, patirtą įspūdį.

Planavimas

Kelionę organizuojame nuo nuvežimo į oro uostą iki grįžimo namo. Pasirūpiname skrydžiais,
pervežimais, viešbučių rezervacijomis, kelionės dokumentais, lankytinų vietų bilietais, staliukų užsakymų restoranuose ir kitais dalykais, kad Jūsų atostogos būtų įsimintinos.

Kokybė

Žinome, kaip Jums svarbu gerai pailsėti – pasikrauti energijos, užpildyti save įspūdžiais, pailsinti mintis. Prieš pat kelionę viską sutikriname, susisiekiame dėl viešbučių rezervacijų, suplanuotų išvykų tam, kad Jums atvykus būtų tik malonios staigmenos.

Patikimumas

Virtualiai visada esame su Jumis. Prireikus galite skambinti ar rašyti, net po oficialių darbo valandų. Padedame, patariame, sprendžiame. Nuolatiniai klientai keliauja ir pasitiki mumis jau daugiau nei 15 metų.

Džiaugiamės galėdami padėti jums suplanuoti kitą nuotykį ir garantuojame, kad gausite geriausią pasiūlymą atitinkanti Jūsų poreikius. Susisiekite su mumis šiandien, kad sužinotumėte daugiau apie mūsų paslaugas ir pradėtumėte planuoti savo svajonių atostogas!