Mes žinome, kas yra kelionės: daugiau nei 20 metų patirtis organizuojant atostogas kiekvienam skoniui…

 

UAB „Fridmis“, savo veiklą pradėjo 1999 m. balandį kaip kelionių agentūra, turizmo paslaugas teikianti įmonė. Mes mielai jums padėsime telefonu ir internetu arba tiesiogiai mūsų Fridmis kelionių agentūroje. Nesvarbu, ar tai kelionių paketai, ar paskutinės minutės pasiūlymai, mes pateiksime jums geriausius pasiūlymus. Be to, mielai padėsime suplanuoti bet kokias atostogų keliones –  kelionių agentūros Fridmis internetiniame puslapyje galite užsakyti begalę viešbučių, aktualių pasiūlymų, ekskursijų ar kelionių laivu. Individualios kelionės, grupinės kelionės ar povestuviniai kruizai – pasirinkimas yra Jūsų!

KODĖL MES

Žinios apie kryptis

Pagrindas – gilios ir besiplečiančios žinios apie mūsų veiklą ir siūlomų turistinių kurortų dinamiką. Istorinė kelionių organizatoriaus programa tvirtinama metai iš metų. Kiekvienais metais atsiranda naujų pasiūlymų, visada vardan siūlomų paslaugų kokybės.

Derinti kokybę ir žemą kainą

Individualus požiūris į kiekvieną klientą, skaidrumas visuose bendradarbiavimo etapuose. Patarsime, kaip už prieinamą kainą keliauti nepakenkiant paslaugų kokybei. Galėsite pasirinkti geriausią atostogų variantą su lanksčiomis mokėjimo sąlygomis ir patraukliausiomis kainomis įskaitant visas premijas ir nuolaidas.

Išliekamoji vertė

Pamatyti Gizos piramides ir amžinai budintį Sfinksą jų papėdėje – tai yra būdas, kaip atgyja vadovėliai, kuriuos skaitome mokykloje, tas dėkingumo jausmas už gyvenimą, kurį gyvename dabar. Atostogos yra vertingas laikas jūsų gyvenime – turėtų išpildyti jūsų norus. Ko trokštate? Tai, ką visada norėjote patirti? Kas jus daro laimingu.

Mes ieškome ir planuojame - keliaujate Jūs!

Nesvarbu, ar planuojate kelionę po miestą, ar norite atsipalaiduoti viename gražiausių pasaulio paplūdimių, ar jums labiau patinka aktyvus poilsis kalnuose, ar norite pasimėgauti kokteiliu nuostabaus kruizinio laivo denyje, garantuotai rasite tai, ko ieškote. Kartu rasime tokią pačią nepakartojamą kelionę kaip ir Jūs!

Profesionalumas ir dėmesys detalėms

Kruopštus paslaugų pasirinkimas – nuo viešbučio iki pervežimo, kompetentingos ir tikslios konsultacijos, didelę patirtį šiame sektoriuje turintys darbuotojai, adekvati ir patikima pagalba vietoje ir kelyje, siūlomų paslaugų kontrolė – pagrindiniai elementai, išskiriantys mūsų profesionalumas. Mūsų versle smulkmenų nėra.

Klientų ir jų lūkesčių patenkinimas

Pagrindinis tikslas – sukurti klientų poreikius ir norus atitinkančias keliones, kurios, tikimės, išliks ilgam nuostabiais atostogų prisiminimais! Tai paprasta: mes viską suplanuojame už jus ir pasirūpiname, kad galėtumėte visavertiškai mėgautis savo atostogomis. Galvosime, planuosime, tikrinsime, bet pakuotę paliksime Jums.

Mūsų filosofija taip pat yra pagrindinis mūsų tikslas: profesionaliai ir atsižvelgiant į klientų poreikius mąstyti, kurti, organizuoti pageidavimus, atspindinčius mūsų aistrą kelionių pasauliui.